Købe ZXTEM322TA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 325mV @ 300mA, 3.5A |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Device Package: | 3-MLP/DFN (2x2) |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 3-PowerSMD, Flat Leads |
| Andre navne: | Q2475770 ZXTEM322TA-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ZXTEM322TA |
| Frekvens - Overgang: | 160MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 3.5A 160MHz 3W Surface Mount 3-MLP/DFN (2x2) |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 80V 3.5A 3-MLP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 200mA, 2V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 25nA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 3.5A |
| Email: | [email protected] |