Købe ZXTS1000E6TC med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 240mV @ 100mA, 1.25A |
| Transistor Type: | PNP + Diode (Isolated) |
| Leverandør Device Package: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 885mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ZXTS1000E6TC |
| Frekvens - Overgang: | 220MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 500mA, 2V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 10nA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 1.25A |