Købe 0603L035YR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 100ms |
| Tykkelse (Max): | 0.061" (1.55mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 0603L |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 1 Ohm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 200 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric), Concave |
| Andre navne: | 0603L035 F2903TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0603L035YR |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric), Concave |
| Beskrivelse: | PTC RESETTABLE 6V .35A SMD 0603 |
| Nuværende - tur (it): | 750mA |
| Nuværende - Maks: | 40A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 350mA |
| Godkendelser: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |