Købe 140EET med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 500V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 690V |
| Størrelse / Dimension: | 1.811" L x 1.457" W x 0.748" H (46.00mm x 37.00mm x 19.00mm) |
| Serie: | EET |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 1050 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | 140EET |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 140A 690VAC/500VDC |
| Nuværende vurdering: | 140A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA |
| Godkendelser: | CE, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |