Købe 8NLE150E med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 8250V (8.25kV) |
| Størrelse / Dimension: | - |
| Serie: | POWR-GARD® |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | - |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 19 Weeks |
| Producentens varenummer: | 8NLE150E |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 150A 8.25KVAC |
| Nuværende vurdering: | 150A |