Købe 200NHG02B med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 250V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 500V |
| Størrelse / Dimension: | 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 96900 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | 200NHG02B |
| Sikringstype: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE SQUARE 200A 500VAC/250VDC |
| Nuværende vurdering: | 200A |
| klasse: | NH |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 120kA |
| Godkendelser: | VDE |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |