Købe 4420P-601-820/201 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 25V |
|---|---|
| Værdier: | R = 82 Ohms, C = 200pF |
| Type: | Low Pass |
| Teknologi: | RC (T-Type) |
| Størrelse / Dimension: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| Serie: | 601 |
| Modstand - Kanal (Ohm): | 82 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | 10°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4420P-601-820/201 |
| Højde: | 0.114" (2.90mm) |
| Filterordre: | 1st |
| Udvidet beskrivelse: | RC (T-Type) EMI Filter 1st Order Low Pass 8 Channel R = 82 Ohms, C = 200pF 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ESD-beskyttelse: | No |
| Beskrivelse: | FILTER RC(T) 82 OHM/200PF SMD |
| Nuværende: | - |
| Center / Cutoff Frekvens: | - |
| Dæmpningsværdi: | - |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |