Købe 4435.0192 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 60V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 240V |
| Serie: | TA35 |
| Andre navne: | 4435.0192-ND TA35-C123F050C0 |
| Antal polakker: | 2 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 22 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4435.0192 |
| Belysningsspænding (Nominel): | 240V |
| Belysning: | Red |
| Beskrivelse: | CIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDC |
| Nuværende vurdering: | 5A |
| Breaker Type: | Thermal |
| Aktuator Type: | Rocker |
| Email: | [email protected] |