Købe 4435.0285 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 240V |
| Serie: | TA35 |
| Andre navne: | 4435.0285-ND TA35-CKDWFJ20C0 |
| Antal polakker: | 3 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 22 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4435.0285 |
| Belysningsspænding (Nominel): | - |
| Belysning: | - |
| Beskrivelse: | CIR BRKR THRM 2A 240VAC ROCKER |
| Nuværende vurdering: | 2A |
| Breaker Type: | Thermal |
| Aktuator Type: | Rocker |
| Email: | [email protected] |