Købe 6SVPE220M med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 6.3V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | OS-CON™, SVPE |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 195mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 3.9A @ 100kHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - SMD |
| Andre navne: | P16616TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 6SVPE220M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 220µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 10 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD |
| kapacitans: | 220µF |