Købe 74271142 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Round |
|---|---|
| Serie: | Star-Tec |
| Vurderinger: | - |
| Ydermål: | 0.519" W x 0.740" H (13.20mm x 18.80mm) |
| Andre navne: | 732-3419 |
| Monteringstype: | Free Hanging |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale: | 4W620 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74271142 |
| Længde: | 1.280" (32.50mm) |
| Indvendig Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Impedans @ Frekvens: | 182 Ohm @ 100MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 182 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.519" W x 0.740" H (13.20mm x 18.80mm) Length 1.280" (32.50mm) |
| Design: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beskrivelse: | FERRITE CORE 182 OHM HINGED 5MM |
| Email: | [email protected] |