Købe 7427153S med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Round |
|---|---|
| Serie: | Star-Ring |
| Vurderinger: | - |
| Ydermål: | 1.181" W x 0.787" H (30.00mm x 20.00mm) |
| Andre navne: | 732-3617 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale: | 4W620 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 7427153S |
| Længde: | 0.787" (20.00mm) |
| Indvendig Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Impedans @ Frekvens: | 165 Ohm @ 100MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Hinged (Snap On), Key Required Chassis Mount Ferrite Core 165 Ohm @ 100MHz ID 0.315" Dia (8.00mm) OD 1.181" W x 0.787" H (30.00mm x 20.00mm) Length 0.787" (20.00mm) |
| Design: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beskrivelse: | FERRITE CORE 165 OHM HINGED 8MM |
| Email: | [email protected] |