Købe 8610970000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 0 ~ 30 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 24VDC |
| Afslutningsstil: | Tension Clamp |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | POZ |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Output Type: | DC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 8610970000 |
| Load Current: | 5A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | POZ 24/24 VDC 5A |
| Kredsløb: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |