Købe ADD8710ARUZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 28-TSSOP |
| Slew Rate: | 8 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | - |
| Antal kredsløb: | 10 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | ADD8710ARUZ |
| Beskrivelse: | IC GAMMA BUFFER 10CH DRV 28TSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 7.7mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 10mA |
| Applikationer: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| -3db båndbredde: | 5MHz |
| Email: | [email protected] |