Købe B43504A5157M82 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | B43504 |
| Ripple Current: | 890mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Andre navne: | B43504A5157M 82 B43504A5157M082 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B43504A5157M82 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 1.07 Ohm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.661" (42.20mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 150µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 900 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 900 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP |
| kapacitans: | 150µF |