Købe BAS40-05-7 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1V @ 40mA |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 40V |
| Leverandør Device Package: | SOT-23-3 |
| Fart: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |