Købe BF824,215 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 30V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | - |
| Transistor Type: | PNP |
| Leverandør Device Package: | TO-236AB (SOT23) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Strøm - Max: | 250mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navne: | 1727-5399-2 568-6842-2 568-6842-2-ND 933722350215 BF824 T/R BF824 T/R-ND BF824,215-ND BF824215 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | BF824,215 |
| Frekvens - Overgang: | 450MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 25mA 450MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 30V 0.025A SOT23 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 25 @ 4mA, 10V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 25mA |
| Email: | [email protected] |