Købe BF824W,135 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 30V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | - |
| Transistor Type: | PNP |
| Leverandør Device Package: | SOT-323-3 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Strøm - Max: | 200mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-70, SOT-323 |
| Andre navne: | 1727-5481-2 568-6952-2 568-6952-2-ND 934028630135 BF824W /T3 BF824W /T3-ND BF824W,135-ND BF824W135 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | BF824W,135 |
| Frekvens - Overgang: | 400MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 25mA 400MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 30V 0.025A SOT323 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 25 @ 4mA, 10V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 25mA |
| Email: | [email protected] |