Købe BFC233816473 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 440V |
| Tolerance: | - |
| Afslutning: | PC Pins |
| Serie: | MKP338 1 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222233816473 |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | BFC233816473 |
| Funktioner: | X1 Safety Rated |
| Udvidet beskrivelse: | 0.047µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.047UF 1KVDC |
| kapacitans: | 0.047µF |
| Applikationer: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |