Købe BFC236852274 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 400V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 220V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222236852274 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC236852274 |
| Blyafstand: | 0.886" (22.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.27µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.27µF |