Købe BFC237892682 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 600V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Serie: | MKP/MKP378 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222237892682 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC237892682 |
| Blyafstand: | 0.886" (22.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 6800pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 6800PF 5% 2KVDC RADIAL |
| kapacitans: | 6800pF |