Købe BFS17NQTA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 11V |
|---|---|
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Device Package: | SOT-23 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 310mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Støjbillede (dB Typ @ f): | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFS17NQTA |
| Gevinst: | - |
| Frekvens - Overgang: | 3.2GHz |
| Udvidet beskrivelse: | RF Transistor NPN 11V 50mA 3.2GHz 310mW Surface Mount SOT-23 |
| Beskrivelse: | TRANSISTOR RF NPN SOT23-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 56 @ 5mA, 10V |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |