Købe BFS17TA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 15V |
|---|---|
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Device Package: | SOT-23-3 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 330mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navne: | BFS17TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Støjbillede (dB Typ @ f): | 4.5dB @ 500MHz |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | BFS17TA |
| Gevinst: | - |
| Frekvens - Overgang: | 1.3GHz |
| Udvidet beskrivelse: | RF Transistor NPN 15V 25mA 1.3GHz 330mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Beskrivelse: | TRANS RF NPN 1300MHZ SOT23-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20 @ 25mA, 1V |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 25mA |
| Email: | [email protected] |