Købe C1206C470J2GACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Andre navne: | C1206C470J2GAC C1206C470J2GAC7800 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | C1206C470J2GACTU |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Low ESL |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 47PF 200V NP0 1206 |
| kapacitans: | 47pF |