Købe CM400DY-12H med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (på) (Max) @ Vge, Ic: | 2.8V @ 15V, 400A |
| Leverandør Device Package: | Module |
| Serie: | IGBTMOD™ |
| Strøm - Max: | 1500W |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Andre navne: | 835-1092 CM400DY-12H-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC termistor: | No |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | CM400DY-12H |
| Inputkapacitans (Cies) @ Vce: | 40nF @ 10V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Udvidet beskrivelse: | IGBT Module Half Bridge 600V 400A 1500W Chassis Mount Module |
| Beskrivelse: | IGBT MOD DUAL 600V 400A H SER |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 1mA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 400A |
| Konfiguration: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |