Købe CM400HU-24F med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (på) (Max) @ Vge, Ic: | 2.4V @ 15V, 400A |
| Leverandør Device Package: | Module |
| Serie: | IGBTMOD™ |
| Strøm - Max: | 1600W |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Andre navne: | 835-1094 CM400HU-24F-ND CM400HU24F |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC termistor: | No |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | CM400HU-24F |
| Inputkapacitans (Cies) @ Vce: | 160nF @ 10V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | Trench |
| Udvidet beskrivelse: | IGBT Module Trench Single 1200V 400A 1600W Chassis Mount Module |
| Beskrivelse: | IGBT MOD SGL 1200V 400A F SER |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 2mA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 400A |
| Konfiguration: | Single |
| Email: | [email protected] |