Købe ECW-H16113JV med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.906" L x 0.335" W (23.00mm x 8.50mm) |
| Serie: | ECW-H(V) |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | ECWH16113JV |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | ECW-H16113JV |
| Blyafstand: | 0.787" (20.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.011µF ±5% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.011UF 5% 1.6KVDC RAD |
| kapacitans: | 0.011µF |