Købe F10J4K0E med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) |
| Serie: | Stackohm® 250 |
| Modstand (ohm): | 4k |
| Power (Watts): | 10W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Flat Oval |
| Andre navne: | OHF10J4K0E OHF10J4K0E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunktion: | Flange Braces, Right Angle |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | F10J4K0E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.375" (9.53mm) |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 4K OHM 5% 10W |