Købe FWA-1500AH med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 130V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 130V |
| Størrelse / Dimension: | 2.000" Dia x 1.875" L (50.80mm x 47.63mm) |
| Serie: | FWA |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Non-Standard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 520000 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | FWA-1500AH |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 1.5KA 130VAC/VDC |
| Nuværende vurdering: | 1.5kA |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA AC, 50kA DC |
| Godkendelser: | CE, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |