Købe FWA-80B med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 150V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 150V |
| Størrelse / Dimension: | 1.000" Dia x 2.656" L (25.40mm x 67.46mm) |
| Serie: | FWA |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 670 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | FWA-80B |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 80A 150VAC/VDC |
| Nuværende vurdering: | 80A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 100kA AC, 20kA DC |
| Godkendelser: | CE, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |