Købe FWH-6A14F med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 500V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 500V |
| Størrelse / Dimension: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Serie: | FWH |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Non-Standard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 1.6 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | FWH-6A14F |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 6A 500VAC/DC NONSTD |
| Nuværende vurdering: | 6A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA AC, 50kA DC |
| Godkendelser: | CE, CSA, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |