Købe JAN1N5415 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1.5V @ 9A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 50V |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/411 |
| Reverse Recovery Time (trr): | 150ns |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | B, Axial |
| Andre navne: | 1086-2084 1086-2084-MIL |
| Driftstemperatur - Junction: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | JAN1N5415 |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Standard 50V 3A Through Hole |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 50V 3A AXIAL |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 1µA @ 50V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 3A |
| Kapacitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |