Købe LM96080CIMT/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Topologi: | ADC (Sigma Delta), Comparator, Fan Speed Counter, Register Bank |
| Leverandør Device Package: | 24-TSSOP |
| Serie: | - |
| Sensortype: | Internal and External |
| Sensing Temperatur: | -40°C ~ 125°C, External Sensor |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | 2-Wire Serial, I²C |
| Output Fan: | Yes |
| Output Alarm: | No |
| Andre navne: | LM96080CIM LM96080CIM-ND LM96080CIM/NOPB LM96080CIMTNOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM96080CIMT/NOPB |
| Fungere: | Hardware Monitor |
| Udvidet beskrivelse: | Hardware Monitor -40°C ~ 125°C, External Sensor Internal and External Sensor 2-Wire Serial, I²C Output 24-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC HARDWARE MONITOR 24-TSSOP |
| Nøjagtighed: | ±3°C(Max) |
| Email: | [email protected] |