Købe LT3475EFE#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 3.7V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 36V |
| Spænding - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Down (Buck) |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andre navne: | LT3475EFEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3475EFE#PBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 200kHz ~ 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 1.5A 20-TSSOP-EP |
| Dæmpning: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 20TSSOP |
| Nuværende - Output / Channel: | 1.5A |
| Applikationer: | Automotive, Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |