Købe LT3478IFE#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 2.8V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 36V |
| Spænding - Output: | 42V |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3478IFE#TRPBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 200kHz ~ 2.25MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 4.5A (Switch) 16-TSSOP-EP |
| Dæmpning: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TSSOP |
| Nuværende - Output / Channel: | 4.5A (Switch) |
| Applikationer: | Backlight |
| Email: | [email protected] |