Købe LTC4229CG#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.9 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, OR Controller |
| Leverandør Device Package: | 24-SSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funktioner: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4229CG#PBF |
| Intern switch (s): | No |
| Funktioner: | OVP, UVLO |
| Feature Pins: | CPO, DTMR, /EN, /FAULT, FB, FTMR |
| Udvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller, OR Controller 1 Channel General Purpose 24-SSOP |
| Beskrivelse: | IC CTLR HOT SWAP DUAL 24SSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 2mA |
| Nuværende - Output (Max): | - |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |