Købe LTM8001IY med BYCHPS
Køb med garanti
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| W / LED-driver: | No |
| Spænding / Strøm - Udgang 3: | 0 V ~ 24 V, 1.1A |
| Spænding / Strøm - Udgang 2: | 0 V ~ 24 V, 1.1A |
| Spænding / Strøm - Udgang 1: | 1.2 V ~ 24 V, 5A |
| Spænding - Forsyning: | 6 V ~ 36 V |
| Topologi: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (5) |
| Leverandør Device Package: | 121-PBGA (15x15) |
| Serie: | LTM®, uModule® |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 121-BBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal udgange: | 6 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTM8001IY |
| Fungere: | Any Function |
| Frequency - Switching: | 200kHz ~ 1MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 6 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (5) 200kHz ~ 1MHz 121-BBGA |
| Beskrivelse: | IC REG 6 BUCK/LINEAR 121BGA |
| Email: | [email protected] |