Købe MAL202115332E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 16V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 1.29A |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | 2222 021 15332 222202115332 4027PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL202115332E3 |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 70 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 3300µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 111 mOhm 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 111 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL |
| kapacitans: | 3300µF |