Købe MAL202138159E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 63V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 55mA |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | 2222 021 38159 222202138159 4067PHTB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL202138159E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 3.7 Ohm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 15µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 8.5 Ohm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8.5 Ohm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 15UF 20% 63V AXIAL |
| kapacitans: | 15µF |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |