Købe MAL210215472E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 350V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 2.992" Dia (76.00mm) |
| Serie: | 102 PHR-ST |
| Ripple Current: | 15A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL210215472E3 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 1.252" (31.80mm) |
| Impedans: | 25 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 4.398" (111.70mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 4700µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 34 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW |
| kapacitans: | 4700µF |