Købe MAL210217102E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Serie: | 102 PHR-ST |
| Ripple Current: | 5.7A |
| Polarisering: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navne: | 4582PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL210217102E3 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedans: | 75 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 3.299" (83.80mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 118 mOhm 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 118 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW |
| kapacitans: | 1000µF |