Købe MAL213823101E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.248" Dia x 0.500" L (6.30mm x 12.70mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 99mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL213823101E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 1.8 Ohm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 100µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 3.8 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 3.8 Ohm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 6.3V AXIAL |
| kapacitans: | 100µF |