Købe MAL213825152E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 16V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 860mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL213825152E3 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 190 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1500µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 230 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 230 mOhm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1500UF 20% 16V AXIAL |
| kapacitans: | 1500µF |