Købe MAL216254473E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | 162 PLL-PW |
| Ripple Current: | 6.19A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL216254473E3 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 21 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 2.165" (55.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 47000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 26 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 26 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 47000UF 20% 10V RADIAL |
| kapacitans: | 47000µF |