Købe MAL216259332E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Serie: | 162 PLL-PW |
| Ripple Current: | 4.81A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 5 Lead |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL216259332E3 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 40 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 2.165" (55.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 3300µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 53 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 53 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 3300UF 20% 100V RADIAL |
| kapacitans: | 3300µF |