Købe MAL216259102E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | 162 PLL-PW |
| Ripple Current: | 2.48A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL216259102E3 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 79 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.772" (45.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL |
| kapacitans: | 1000µF |