Købe PMCM4401VPEZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 900mV @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±8V |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Device Package: | 4-WLCSP (2x2) |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 65 mOhm @ 3A, 4.5V |
| Power Dissipation (Max): | 400mW (Ta), 12.5W (Tc) |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 4-XFBGA, WLCSP |
| Andre navne: | 1727-2687-2 568-13206-2 568-13206-2-ND 934068874084 PMCM4401VPEZ-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | PMCM4401VPEZ |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 415pF @ 6V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 10nC @ 4.5V |
| FET Type: | P-Channel |
| FET-funktion: | - |
| Udvidet beskrivelse: | P-Channel 12V 3.9A (Ta) 400mW (Ta), 12.5W (Tc) Surface Mount 4-WLCSP (2x2) |
| Drevspænding (Maks. Rds On, Min Rds On): | 1.8V, 4.5V |
| Afløb til Source Voltage (VDSS): | 12V |
| Beskrivelse: | MOSFET P-CH 12V WLCSP |
| Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C: | 3.9A (Ta) |
| Email: | [email protected] |