Købe PMSS3904,115 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 5mA, 50mA |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Device Package: | SOT-323-3 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 200mW |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | SC-70, SOT-323 |
| Andre navne: | 1727-6290-6 568-8107-6 568-8107-6-ND |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | PMSS3904,115 |
| Frekvens - Overgang: | 180MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 100mA 180MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 40V 0.1A SOT323 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 10mA, 1V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |