Købe SMA5106 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 120V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 3mA, 3A |
| Transistor Type: | 4 NPN Darlington (Quad) |
| Leverandør Device Package: | 12-SIP |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 5W |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 12-SIP, Exposed Tab |
| Andre navne: | SMA5106 DK |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | SMA5106 |
| Frekvens - Overgang: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor Array 4 NPN Darlington (Quad) 120V 5A 5W Through Hole 12-SIP |
| Beskrivelse: | TRANS 4NPN DARL 120V 5A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 3A, 2V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 10µA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |