Købe SRR1260A-5R6Y med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±30% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRR1260A |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 19 @ 7.96MHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | SRR1260A-5R6Y-ND SRR1260A-5R6YTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRR1260A-5R6Y |
| selvinduktion: | 5.6µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 33MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 5.6µH Shielded Inductor 6.7A 16.2 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 5.6UH 6.7A 16.2 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 16.2 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 6.7A |
| Nuværende - Mætning: | 6.9A |
| Email: | [email protected] |